Užuolaidų, romanečių siuvimas pagal skonį

Naujai pateikiamos įdėjos
  • Eksperimentuoti galima su užuolaidų medžiagomis, spalvomis ir raštais bei jų pakabinimo būdais.  Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei namų interjerą, patarsime ir priderinsime siuvamo gaminio modelį.
  • Sumodeliuotos užuolaidos, romanetės, pagalvėlės Jūsų būsto atmosferą pavers šilta ir jaukia bei pripildys geros nuotaikos.

Užuolaidos ir romanetės

Lango dekoras yra svarbi kambario interjero dalis. Užuolaidos ar romanetės gali tapti tiek pagrindiniu kambario akcentu, tiek susilieti su bendru kambario interjeru ir tiesiog prisidėti prie norimo sukurti bendro kambario vaizdo.


Platus pasirinkimas
  • Teikiame siuvimo ir dizaino paslaugas moteliams, viešbučiams, darželiams, mokykloms, nakvynės namams bei privatiems asmenims.
  • Pagal kliento pageidavimą modeliuojame ir siuvame užuolaidas, romanetes, širmas, lovatieses…
  • Mūsų konsultantai konsultuoja ne tik salonuose, bet ir namuose pas užsakovą, todėl audinius, jų faktūrą bei atspalvį galime pritaikyti atsižvelgiant į konkretų interjerą, apšvietimą.

Trumpinam laiką

Jei norite skubiai papuošti namus, galite rinktis iš jau pasiūtų pavyzdžių – parduotuvėje turime pasiūtų lovatiesių, užuolaidų, pagalvėlių bei kitų dekoro elementų!


Darbas su meile

Viskas kruopščiai atliekama nuo proceso pradžios iki pabaigos: eskizų ruošimas, siuvimo kokybės užtikrinimas ir kitos svarbios veiklos. Siuvėjos kruopščiai dirba savo darbą, o klientai negaili gerų žodžių už kokybiškai atliktą darbą.