Užuolaidų siuvimas

Užuolaidų siuvimas pagal skonį

Užuolaidos

1. Platus pasirinkimas

Teikiame siuvimo ir dizaino paslaugas moteliams, viešbučiams, darželiams, mokykloms, nakvynės namams bei privatiems asmenims. Pagal kliento pageidavimą modeliuojame ir siuvame užuolaidas, romanetes, širmas, lovatieses… Mūsų konsultantai konsultuoja ne tik salonuose, bet ir namuose pas užsakovą. Todėl audinius, jų faktūrą bei atspalvį galime pritaikyti atsižvelgiant į konkretų interjerą, apšvietimą.

Užuolaidų siuvimas

2. Užuolaidos ir romanetės

Lango dekoras yra svarbi kambario interjero dalis. Užuolaidos ar romanetės gali tapti tiek pagrindiniu kambario akcentu, tiek susilieti su bendru kambario interjeru ir tiesiog prisidėti prie norimo sukurti bendro kambario vaizdo.
Lovatiesė – tai pagrindinis miegamojo akcentas. Lovatiesę galima derinti prie užuolaidų arba prie sienų. Šiems tekstilės gaminiams padėsime parinkti audinį ir pasiūsime pagal jūsų pageidavimus.

Užuolaidų siuvimas

3. Naujai pateikiamos įdėjos

Eksperimentuoti galima ne vien tik su užuolaidų medžiagomis, spalvomis ir raštais, bet ir su įvairiais pakabinimo būdais. Yra daug užuolaidų viršaus raukimo variantų, kuriuos galima išgauti, panaudojant specialias raukimo juosteles ir skirtingus jų raukimo būdus. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei namų interjerą, patarsime ir priderinsime siuvamo gaminio modelį. Sumodeliuotos užuolaidos, romanetės, pagalvėlės Jūsų būsto atmosferą pavers šilta ir jaukia bei pripildys geros nuotaikos.

Užuolaidų siuvimas

4. Prumpinam laiką

Jeigu nenorite laukti, kol bus sumodeliuotas ir pasiūtas Jums reikalingas tekstilės gaminys, galite rinktis iš jau pasiūtų pavyzdžių – parduotuvėje turime pasiūtų lovatiesių, užuolaidų, pagalvėlių bei kitų dekoro elementų. Visada rasime jums pasiūlyti geriausius savo gaminius. Atvykite į bet kurią “Tekstilės namai” parduotuvę ir pamatykite kas jus gali nustebinti.

Užuolaidų siuvimas

5. Darbas su meile

Viskas kruopščiai atliekama nuo proceso pradžios iki pabaigos: eskizų ruošimas, siuvimo kokybės užtikrinimas ir kitos svarbios veiklos. Siuvėjos kruopščiai dirba savo darbą, o klientai negaili gerų žodžių už kokybiškai atliktą darbą.

 

Pamatykite daugiau

 

Nuotraukų galerija >>

Noriu žinoti kainą