Gobelenai

Gobelenai ir baldiniai audiniai

Gobelenai

1. Gobelenų salonai ir nauja baldų istorija

Baldinio audinio pasirinkimas gali atspindėti kliento gyvenimo būdą, pomėgius bei stiliaus pojūtį. Salonuose „Tekstilės namai“ kiekvienas ras tinkamiausią baldų dekoro sprendimą. Klientams galime pasiūlyti didelę įvairovę  baldinių gobelenų, suteikiančią pavydėtiną pasirinkimo laisvę.
Įvairiausios spalvų paletės ir tekstūros baldiniai audiniai į mūsų salonus atkeliauja iš Belgijos ir Italijos.

Gobelenas

2. Vieni gražiausių gobelenų

Savo klientams mes suteikiame tradicines, klasikines ir itin originalias baldų dekoravimo galimybes. Gaminį galite pasirinkti pagal pageidaujamą atspalvį, raštą , sudėtį bei Jus tenkinančią kainą. Renkantis naujus audinius, priežiūra ir kokybė tampa vienu iš svarbiausių kriterijų. Mūsų salono baldiniai audiniai yra ne tik estetiškai puošnūs, bet ir praktiški. Salono konsultantės mielai padės surasti visus Jūsų norus tenkinantį sprendimą, informuos apie audinio tekstūrą bei priežiūrą. Įsigiję individualius Jūsų poreikius atitinkantį gaminį, atgaivinsite savo baldus naujam gyvenimui ir suteiksite  namams spalvinį akcentą.
Jeigu ieškote modernumo, praktiškumo ir ilgamečių tradicijų gobelenų rinkoje, apsilankykite mūsų salonuose. Mūsų gobelenais aptrauktų baldų dėka mes padėsime Jums sukurti jaukų namų interjerą.

Pamatykite daugiau

Nuotraukų galerija >>

Noriu žinoti kainą