Audiniai

Audiniai, kurie patinka žmonėms

Gobelenai

1. Platus pasirinkimas

„Tekstilės namai“ salonuose rasite įvairiausių audinių drabužiams, patalynei bei namų dekorui. Audinius vežame iš Vokietijos, Anglijos, Prancūzijos, Italijos. Gaminius eksportuojame tiesiogiai iš fabrikų, todėl kokybė, priežiūra ir kaina rūpesčių nekels.
Pirkėjams siūlome platų asortimentą audinių iš lino, medvilnės, vilnos, šilko, viskozės, štapelio, bambuko, polisterio, kašmyro, dirbtinio kailio ir dirbtinės odos.

Gobelenai

2. Lininiai audiniai

Lininiai audiniai pasižymi savo stiprumu, ilgaamžiškumu ir teigiamu poveikiu žmogaus sveikatai.
Medvilninių audinių savybės labai priklauso nuo jų apdailos bei pluošto grynumo.
Pagrindinis medvilnės privalumas – higieniškumas. Jie lengvi, minkšti, gerai sugeria drėgmę ir pralaidūs orui (drėgmę išgarina į aplinką). Tuo pačiu jie tampa gerais laidininkais – pluoštas nesielektrina.

 

Gobelenai

3. Šilkas, kašmyras ir vilna

Drabužius iš šilko smagu nešioti bet kokiu oru – kai šalta, jie šildo, o per karštį atvėsina. Visi šilkiniai audiniai sugeria beveik tiek drėgmės, kiek sudarytų pusė jų svorio. Šilkas greitai sugeria ir iš odos paviršiaus išgarinamą drėgmę.
Kašmyras – tai aukščiausios kokybės vilna, labai vertingas pluoštas. Tinkamai prižiūrimas audinys laikui bėgant tik gražėja. Aukštos kokybės audinys niekados nesukels problemų – su juo nebus karšta ar šalta.
Vilnonės medžiagos labia subtilios – mažai glamžosi, šaltyje šildo, karštyje vėsina, todėl tinka ir vasariniam apdarui.

Gobelenai

4. Viskozė ir poliesteris

Viskozė – tai pats natūraliausias iš visų cheminių pluoštų. Viskozė yra natūrali, be jokių priemaišų celiuliozė.
Poliesteriniai audiniai yra stiprūs, neglamžūs ir gerai išlaiko jiems suteiktas formas, blogai sugeria drėgmę, labai atsparūs trinčiai, linkę elektrintis, nejautrūs daugumos rūgščių, šarmų tirpalų poveikiui, atsparūs saulės spindulių poveikiui. Jie yra atspariausi iš visų sintetinių medžiagų aukštų temperatūrų poveikiui.

Gobelenai

5. Kiti audiniai

Taip pat galime pasiūlyti įvairių audinių atraižų, iš kurių galima pasiūti įvairių dekorų savo namams. Atraižas galima panaudoti rankdarbiams, žaislų gamybai, švenčių dekoravimui, drabužių atnaujinimui, aplikacijoms bei įvairių smulkmenėlių gamybai.
Produktų asortimentas nuolat atsinaujina, todėl norint gauti išsamią informaciją apie turimus audinius ir atlikti užsakymą, kviečiame apsilankyti mūsų prekybos salonuose, skambinti telefonu arba rašyti elektroniniu paštu.
Visuomet ieškome būdų pasiūlyti kokybiškus gaminius už prieinamą kainą.

 

Pamatykite daugiau

Nuotraukų galerija >>

Noriu žinoti kainą